Firma AGRO-MAX z siedzibą w ŻUROMINIE, obecna jest na rynku maszyn i urządzeń rolniczych od 2004 roku.

W pierwszym etapie działalności rozwijała produkcję maszyn takich jak owijarka bel, ładowaczy czołowychoraz rozsiewaczy nawozów aod 2009 roku firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż wozów asenizacyjnych.

Z silną grupą handlowców i siecią dystrybutorów wspieranych przez profesjonalistów z dziedziny maszyn rolniczych, przedsiębiorstwo AGRO-MAX potrafiło wspiąć się na czołowe miejsce w Polsce w produkcji maszyn i urządzeń oraz wozów asenizacyjnych.

Mocną stroną firmy jest bez wątpienia produkcja na zamówienie.

W firmie AGRO-MAX każda wyprodukowana maszyna realizowana jest skrupulatnie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Firma jest w stanie w krótkim czasie odpowiedzieć na najbardziej wymagające zamówienia.

W oparciu o założenia przyjęte w Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001 przedsiębiorstwo AGRO-MAX, jako producent maszyn rolniczych dąży do stałego podnoszenia jakości wyrobów oraz obsługi Klientów, co stanowi fundamentalną zasadę na której opiera się jej dzisiejsze funkcjonowanie oraz przyszłościowy rozwój.

Stawiamy na innowacyjne technologie, rozwiązania oparte na precyzji obróbki dla osiągnięcia produktów trwałych o wysokiej jakości.

Zaznaczamy także coraz silniej swą obecność na rynkach zagranicznych.

Podejmujemy nowe wyzwania, nowe projekty mające przysłużyć się powstaniu najszerszej oferty nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości obsługi klientów skupiając się na najpełniejszej realizacji ich potrzeb, na czym opieramy dzisiejsze funkcjonowanie i przyszłościowy rozwój przedsiębiorstwa.

Wykonawca:
Komppas Usługi IT